Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ważne informacje

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy do nas napisać i dogadamy szczegóły.

Sprawdzenie samochodu Śląskie, diagnostyka komputerowa

Social Media

O nas

Oferujemy sprawdzenie samochodu przed jego zakupem .

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na warsztacie blacharsko-lakierniczym daje nam wiedze i umiejętności by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa z siedzibą w Toszku, postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaczęła wystawiać certyfikat bezwypadkowości samochodu na zlecenie sprzedającego pojazd, oczywiście tylko wtedy gdy sprawdzany samochód spełnia ściśle określone wymagania.

 

Co to jest ten certyfikat bezwypadkowości i jak go uzyskać?

Certyfikat bezwypadkowości to dokument, który określa dokładny stan pojazdu dzięki któremu przyszły kupujący ma dokładną wiedzę na temat samochodu który chce kupić. To że certyfikat jest wystawiony przez niezależną firmę i eksperta z branży motoryzacyjnej gwarantuje że sprzedawany pojazd będzie godny polecenia, dzięki czemu kupujący nie będzie musiał tracić mnóstwa czasu i pieniędzy na poszukiwanie odpowiedniego samochodu. Certyfikat można uzyskać wynajmując naszą firmę do sprawdzenia samochodu który chcemy sprzedać.

Polega to na tym że kontaktują się państwo z naszą firmą w celu ustalenia terminu sprawdzenia samochodu, po przybyciu na miejsce oględzin sprawdzamy dany pojazd wobec własnej listy punktów kontrolnych i na podstawie której oceniamy czy dany samochód jest warty polecenia. Jeśli pojazd spełnia kryteria to otrzymują państwo certyfikat z danymi naszej firmy, na podstawie którego osoba zainteresowana zakupem może potwierdzić stan samochodu.

 

Czy warto  posiadać taki certyfikat?

Wielu sprzedających będzie miało wątpliwości czy taki dokument pomoże im w sprzedaży samochodu, ale po rozmowach z naszymi klientami, którym szkoda czasu i pieniędzy na szukanie samochodu bezwypadkowego lub takiego co uczestniczył w zdarzeniu drogowym, ale uszkodzenia nie miały wpływu na elementy nośne karoserii a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, chcą w łatwy i szybki sposób znaleźć wymarzony samochód spełniający ich wymagania, co nie jest takie oczywiste gdyż większość samochodów wystawionych na sprzedaż była w przeszłości mocno uszkodzona. Dlatego uważamy że nasz certyfikat pomoże w sprzedaży jak i w zakupie samochodu.

Nasza oferta jest głównie skierowana do komisów lub ludzi, którzy zawodowo zajmują się handlem samochodami, ale także przeciętny sprzedający może skorzystać z usług naszej firmy. Jesteśmy przekonani że nasz certyfikat w dużym stopniu ułatwi sprzedaż samochodu.

 

 

Certyfikat bezwypadkowości co to takiego?

01 października 2021
Sprawdzenie samochodu przed zakupem i prawidłowa diagnostyka samochodu

Kontakt