Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ważne informacje

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy do nas napisać i dogadamy szczegóły.

Sprawdzenie samochodu Śląskie, diagnostyka komputerowa

Social Media

O nas

Oferujemy sprawdzenie samochodu przed jego zakupem .

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na warsztacie blacharsko-lakierniczym daje nam wiedze i umiejętności by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kupno samochodu to w większości przypadków bardzo duży wydatek i oczekujemy że będą to dobrze wydane pieniądze.

Czy aby na pewno przeglądając ogłoszenia z samochodami  na różnych serwisach możemy wierzyć że zapewnienia sprzedających o bezwypadkowej przeszłości pojazdu są prawdziwe? Otóż nie!!!

Większość samochodów, które sprawdzałem na zlecenie moich klientów pomimo deklaracji sprzedających że samochód jest bezwypadkowy okazywały się w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone w przeszłości. Prawdopodobnie część sprzedających naprawdę nie wiedziała o wypadkowej historii pojazdu, ale reszta z całą pewnością wiedziała że samochód miał wymienione np. poszycie błotników, naprawiane elementy nadwozia, spawane podłużnice lub wymieniony dach niezgodnie z technologią producenta samochodu.

 

Jak wykonać oględziny samochodu by nie żałować zakupu?

Po pierwsze to zabrać z sobą na miejsce osobę, która nie będzie podchodzić emocjonalnie do oglądanego samochodu, ponieważ jeśli chcemy kupić konkretny pojazd i jesteśmy na niego "napaleni" to często  nie zauważymy szczegółów, które mogą wskazywać że oglądany przez nas samochód był naprawiany po wypadku.

 

Czy sam miernik grubości lakieru pomoże nam ocenić czy dany pojazd był naprawiany? Niestety nie.

Ludzie którzy na co dzień naprawiają samochody po wypadku dobrze wiedzą że każdy może kupić sobie taki miernik i nauczyli się je oszukiwać. Aby mieć 100% pewności co do stanu auta i jego historii, musimy skorzystać z pomocy osób którzy sami od lat naprawiają samochody i znają sposoby oraz technologie jakimi się je naprawia. Ich wiedza i doświadczenie oraz sprzęt do diagnostyki wszystkich sterowników w pojeździe pozwoli wam cieszyć się z udanego zakupu.

Moja firma zajmuję się sprawdzaniem samochodów na terenie województwa Opolskiego, Śląska oraz w sąsiadujących województwach. 

Firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa z Toszka

 

 

 

 

 

 

 

Czy oględziny samochodu przed zakupem są potrzebne?

01 września 2021
Czy oględziny samochodu przed zakupem są potrzebne

Napisz lub zadzwoń do nas