Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ważne informacje

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy do nas napisać i dogadamy szczegóły.

Sprawdzenie samochodu Śląskie, diagnostyka komputerowa

Social Media

O nas

Oferujemy sprawdzenie samochodu przed jego zakupem .

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na warsztacie blacharsko-lakierniczym daje nam wiedze i umiejętności by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Ceny takiej usługi jak sprawdzenie samochodu przed zakupem może kosztować od 50zł za kontrolę zawieszenia na stacji kontroli pojazdów do kilkuset złotych za profesjonalne oględziny całego pojazdu z możliwością transportu samochodu do klienta.

Na cenę takiej usługi składa się kilka czynników, w naszej firmie koszt oględzin zaczyna się od 200zł jeśli samochód znajduje się w miejscowości siedziby firmy.  W tej cenie jest zawarte szczegółowe sprawdzenie pojazdu pod względem oryginalności powłoki lakierniczej jak i elementów nadwozia, ponieważ posiadamy na wyposażeniu profesjonalny sprzęt do diagnostyki wszystkich sterowników w samochodzie to diagnostyka komputerowa jest zawsze w cenie, bo w dzisiejszych czasach zakup auta bez sprawdzenia błędów jak i parametrów pracy sterowników jest bardzo ryzykowne.

Jazda próbna oczywiście też zawsze wchodzi w skład takich oględzin oraz zawsze zachęcamy, aby zabierać samochód na stację kontroli pojazdów w celu sprawdzenia zawieszenia oraz sprawdzić czy są obecne jakiekolwiek wycieki od spodu samochodu. Taka dodatkowa inspekcja na stacji kontroli to koszt przeważnie 50zł którą pobiera stacja, natomiast nasza firma Auto KRIS Garage nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty za tą usługę. Jeśli kupujący jest obecny podczas oględzin to wtedy on płaci, a jeśli kupujący nie może być obecny to wtedy my płacimy stacji kontroli pojazdów i doliczamy tą sumę do ceny usługi.

 

 

Sprawdzenie samochodu przez profesjonalną firmę dużo kosztuje.

 

Część klientów uważa że taka usługa sprawdzenia samochodu dużo kosztuje, jednak po uświadomieniu im że średni koszt całkowity, który wynosi około 300-400zł na terenie w którym działamy jest znikomy, ponieważ kupując samochód w 99% zawsze znajdziemy coś co pozwoli bardziej negocjować cenę, więc jest to bardziej inwestycja która na pewno się zwróci niż zbędny koszt. Nawet nie mówiąc o tym że niestety duża część sprawdzanych samochodów to tzw. miny, których nie warto jechać oglądać a co dopiero kupować. W takiej sytuacji poniesiony wydatek na usługę naszej firmy jest niczym w porównaniu do zakupu takiego pojazdu za kilkadziesiąt tysięcy złotych, który nie jest wart połowy tej ceny.

 

Firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa 

 

 

 

 

Ile kosztuje sprawdzenie samochodu przed zakupem, diagnostyka komputerowa samochodu przed kupnem?

03 września 2021
poznaj koszt sprawdzenia samochodu oraz zakres usług które wykonujemy

Kontakt