Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ważne informacje

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy do nas napisać i dogadamy szczegóły.

Sprawdzenie samochodu Śląskie, diagnostyka komputerowa

Social Media

O nas

Oferujemy sprawdzenie samochodu przed jego zakupem .

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na warsztacie blacharsko-lakierniczym daje nam wiedze i umiejętności by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli chcemy zmienić samochód to musimy podejść do sprawy profesjonalnie, ponieważ zakup samochodu to przeważnie duży wydatek i nie może to być nasz błąd. Dlatego jadąc oglądać samochód musimy wziąć ze sobą osobę, która nie będzie podchodzić emocjonalnie do sprawy i będzie hamować nasz entuzjazm do zakupu. Kim powinna być taka osoba? Może to być każdy kto się zna na motoryzacji i ma odpowiedni sprzęt do sprawdzenia samochodu. A co jeśli nie mamy takiej osoby wśród rodziny, znajomych? Wtedy warto skorzystać z usług takich firm jak Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa, która profesjonalnie podejdzie do tematu i dzięki której kupimy pewny samochód. Takie firmy mają duże doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt dzięki czemu sprawdzenie samochodu przed zakupem nie jest dla nich żadnym problemem.

 

Jak wygląda sprawdzenie samochodu przed zakupem?

Na początku musimy zacząć od przeszukania serwisów z ogłoszeniami samochodów i wybrać taki samochód, który odpowiada naszym oczekiwaniom i mieści się w naszym budżecie. Warto dodać że zawsze trzeba pamiętać o tym że w 90% przypadków samochód po zakupie wymaga doinwestowania lub napraw o których moglibyśmy się nie dowiedzieć gdyby nie profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem z firmą Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa,.

Gdy już znajdziemy nasz wymarzony samochód to warto sprawdzić jego bezwypadkową historię po numerze nadwozia (VIN) zamawiając płatny raport na specjalnych stronach w sieci, ale trzeba pamiętać że większość szkód może nie być zarejestrowana i raport nie wykaże żadnych uszkodzeń pomimo że samochód brał udział w wypadku.

Kolejnym krokiem będzie skontaktowanie się z ekspertem telefonicznie, mailowo lub poprzez sms (Kontakti umówimy się na sprawdzenie samochodu. Na miejsce oględzin ekspert może jechać sam lub z kupującym a nawet jest możliwość by jechać na miejsce z ekspertem jednym samochodem dzięki czemu nie musimy szukać kierowcy gdybyśmy się zdecydowali na zakup pojazdu.

Sprawdzenie samochodu przed zakupem wygląda następująco: ekspert mierzy profesjonalnym miernikiem grubości lakieru całe nadwozie, wnęki oram komorę silnika. Sprawdza samochód pod kątem śladów rozkręcania co może świadczyć o wypadkowej historii pojazdu. Ocenia zużycie wnętrza dzięki czemu można potwierdzić czy deklarowany przebieg jest autentyczny. Następnie ekspert przeprowadza jazdę próbną  oraz wykonuje pełną diagnostykę komputerową i sprawdza parametry pracy wszystkich podzespołów. Diagnostyka komputerowa często wykazuje że sprawdzany pojazd może wymagać dużego wkładu finansowego. Cała lista sprawdzanych elementów

Na życzenie kupującego samochód jest zabierany na stację kontroli pojazdów, gdzie zostaje sprawdzone całe zawieszenie oraz kontrola podwozia. Warto dodać że firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa, nie pobiera za tą usługę żadnych dodatkowych pieniędzy. Kupujący pokrywa tylko koszt sprawdzenia samochodu przez stację, który zazwyczaj wynosi 50zł. 

Po tak przeprowadzonych oględzinach mamy dokładnie sprawdzony samochód i znamy jego dokładny stan. Jeśli kupujący nie może być obecny podczas sprawdzania samochodu to ekspert informuje go telefonicznie lub wysyła raporty z oględzin wraz z zdjęciami dzięki czemu  kupujący wie w jakim stanie jest sprawdzany samochód.

 

Ile kosztuje sprawdzenie samochodu przed zakupem, diagnostyka komputerowa samochodu przed kupnem?

Czy oględziny samochodu przed zakupem są potrzebne?

 

 

 

Jak wygląda sprawdzenie samochodu przed zakupem oraz oględziny auta przed zakupem u sprzedającego i stacji kontroli pojazdów?

18 września 2021
Sprawdzenie samochodu przed zakupem i prawidłowa diagnostyka samochodu

Kontakt