Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Ważne informacje

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy do nas napisać i dogadamy szczegóły.

Sprawdzenie samochodu Śląskie, diagnostyka komputerowa

Social Media

O nas

Oferujemy sprawdzenie samochodu przed jego zakupem .

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na warsztacie blacharsko-lakierniczym daje nam wiedze i umiejętności by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

NOWOŚĆ --Warsztat samochodowy w Toszku-- NOWOŚĆ

Oferuję sprawdzenie samochodu Śląskie, Opolskie, Małopolskie. Katowice, Opole, Gliwice, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Bytom, Tarnowskie góry, Lubliniec, Częstochowa, Krapkowice, Pyrzowice, Głogówek, Ruda Śląska, Knurów, Tworóg, Chorzów, Zawiercie, Bytom, Piekary Śląskie, Kluczbork, Tychy, Żory, Oświęcim, Mikołów, Knurów, Rybnik, Mysłowice, Jaworzno, Racibórz, Dąbrowa Górnicza, Strzelce Opolskie, Toszek oraz inne w okolicy.

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na warsztacie blacharsko-lakierniczym daje mi wiedzę i umiejętności by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Sprawdzenie samochodu Tworóg , Dlaczego warto nas wybrać?

Ponieważ sprawdzenie samochodu może ujawnić mankamenty, które wpłyną na negocjację ceny dzięki czemu możecie zaoszczędzić znacznie więcej niż wydacie na raport z oględzin.

Oferuję możliwość udania się na miejsce oględzin moim samochodem i powrót z ewentualnie zakupionym pojazdem, dzięki czemu nie musicie szukać kierowcy udając się po samochód.

 

Co sprawdzam?

Praktycznie wszystko co jestem w stanie sprawdzić na miejscu oględzin.

-ogólny stan nadwozia ( np. kontrola szczelin i spasowania elementów nadwozia, sprawdzenie komory silnika i podłużnic, odcień lakieru na elementach)

- pomiar grubości lakieru ( nadwozie i wnęki)

 -kontrola szyb 

 -ocena układu hamulcowego (np. zużycie tarcz i klocków)

 -sprawdzenie samochodu pod względem wycieków z silnika i jego działanie (głośność , zadymienie, kultura pracy)

 -stan wnętrza  ( uszkodzenia , przetarcia , wypalenia , ślady po demontażu kokpitu)

 -kontrola oświetlenia i wyposażenia (el. szyby, climatronic i inne)

 -stan ogumienia

 -diagnostyka komputerowa, kontrola przebiegu w sterownikach i ewentualny odczyt błędów GRATIS!

 -sprawdzenie samochodu Opolskie pod względem dokumentów dostarczonych przez sprzedającego ( książka serwisowa, faktury na naprawy  i inne)

 -jazda próbna ( działanie sprzęgła, skrzyni biegów, ukł. kierowniczego i hamulcowego, kontrola stuków w zawieszeniu)

 

Możliwość dodatkowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów w pobliżu miejsca oględzin.

Po oględzinach możliwy kontakt telefoniczny, wysyłam mailem fakturę i obszerny raport z oględzin wraz z zdjęciami.

 

Certyfikat bezwypadkowości 

Firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa z siedzibą w Toszku, postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaczęła wystawiać certyfikat bezwypadkowości samochodu na zlecenie sprzedającego pojazd, oczywiście tylko wtedy gdy sprawdzany samochód spełnia ściśle określone wymagania.

 

Co to jest ten certyfikat bezwypadkowości i jak go uzyskać?

Certyfikat bezwypadkowości to dokument, który określa dokładny stan pojazdu dzięki któremu przyszły kupujący ma dokładną wiedzę na temat samochodu który chce kupić. To że certyfikat jest wystawiony przez niezależną firmę i eksperta z branży motoryzacyjnej gwarantuje że sprzedawany pojazd będzie godny polecenia, dzięki czemu kupujący nie będzie musiał tracić mnóstwa czasu i pieniędzy na poszukiwanie odpowiedniego samochodu. Certyfikat można uzyskać wynajmując naszą firmę do sprawdzenia samochodu który chcemy sprzedać.

Polega to na tym że kontaktują się państwo z naszą firmą w celu ustalenia terminu sprawdzenia samochodu, po przybyciu na miejsce oględzin sprawdzamy dany pojazd wobec własnej listy punktów kontrolnych i na podstawie której oceniamy czy dany samochód jest warty polecenia. Jeśli pojazd spełnia kryteria to otrzymują państwo certyfikat z danymi naszej firmy, na podstawie którego osoba zainteresowana zakupem może potwierdzić stan samochodu.

 

Czy warto  posiadać taki certyfikat?

Wielu sprzedających będzie miało wątpliwości czy taki dokument pomoże im w sprzedaży samochodu, ale po rozmowach z naszymi klientami, którym szkoda czasu i pieniędzy na szukanie samochodu bezwypadkowego lub takiego co uczestniczył w zdarzeniu drogowym, ale uszkodzenia nie miały wpływu na elementy nośne karoserii a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, chcą w łatwy i szybki sposób znaleźć wymarzony samochód spełniający ich wymagania, co nie jest takie oczywiste gdyż większość samochodów wystawionych na sprzedaż była w przeszłości mocno uszkodzona. Dlatego uważamy że nasz certyfikat pomoże w sprzedaży jak i w zakupie samochodu.

Nasza oferta jest głównie skierowana do komisów lub ludzi, którzy zawodowo zajmują się handlem samochodami, ale także przeciętny sprzedający może skorzystać z usług naszej firmy. Jesteśmy przekonani że nasz certyfikat w dużym stopniu ułatwi sprzedaż samochodu.

 

Jak wygląda sprawdzenie samochodu przed zakupem oraz oględziny auta przed zakupem u sprzedającego i na stacji kontroli pojazdów?

Jeśli chcemy zmienić samochód to musimy podejść do sprawy profesjonalnie, ponieważ zakup samochodu to przeważnie duży wydatek i nie może to być nasz błąd. Dlatego jadąc oglądać samochód musimy wziąć ze sobą osobę, która nie będzie podchodzić emocjonalnie do sprawy i będzie hamować nasz entuzjazm do zakupu. Kim powinna być taka osoba? Może to być każdy kto się zna na motoryzacji i ma odpowiedni sprzęt do sprawdzenia samochodu. A co jeśli nie mamy takiej osoby wśród rodziny, znajomych? Wtedy warto skorzystać z usług takich firm jak Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa która profesjonalnie podejdzie do tematu i dzięki której kupimy pewny samochód. Takie firmy mają duże doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt dzięki czemu sprawdzenie samochodu przed zakupem nie jest dla nich żadnym problemem.

 

Jak wygląda sprawdzenie samochodu ?

Na początku musimy zacząć od przeszukania serwisów z ogłoszeniami samochodów i wybrać taki samochód, który odpowiada naszym oczekiwaniom i mieści się w naszym budżecie. Warto dodać że zawsze trzeba pamiętać o tym że w 90% przypadków samochód po zakupie wymaga doinwestowania lub napraw o których moglibyśmy się nie dowiedzieć gdyby nie profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem z firmą Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa.

Gdy już znajdziemy nasz wymarzony samochód to warto sprawdzić jego bezwypadkową historię po numerze nadwozia (VIN) zamawiając płatny raport na specjalnych stronach w sieci, ale trzeba pamiętać że większość szkód może nie być zarejestrowana i raport nie wykaże żadnych uszkodzeń pomimo że samochód brał udział w wypadku.

Kolejnym krokiem będzie skontaktowanie się z ekspertem telefonicznie, mailowo lub poprzez sms (Kontakt) i umówimy się na sprawdzenie samochodu Śląskie, Opolskie. Na miejsce oględzin ekspert może jechać sam lub z kupującym a nawet jest możliwość by jechać na miejsce z ekspertem jednym samochodem dzięki czemu nie musimy szukać kierowcy gdybyśmy się zdecydowali na zakup pojazdu.

Sprawdzenie samochodu Śląskie wygląda następująco: ekspert mierzy profesjonalnym miernikiem grubości lakieru całe nadwozie, wnęki oram komorę silnika. Sprawdza samochód pod kątem śladów rozkręcania co może świadczyć o wypadkowej historii pojazdu. Ocenia zużycie wnętrza dzięki czemu można potwierdzić czy deklarowany przebieg jest autentyczny. Następnie ekspert przeprowadza jazdę próbną  oraz wykonuje pełną diagnostykę komputerową i sprawdza parametry pracy wszystkich podzespołów. Diagnostyka komputerowa często wykazuje że sprawdzany pojazd może wymagać dużego wkładu finansowego.

Na życzenie kupującego samochód jest zabierany na stację kontroli pojazdów, gdzie zostaje sprawdzone całe zawieszenie oraz kontrola podwozia. Warto dodać że firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa nie pobiera za tą usługę żadnych dodatkowych pieniędzy. Kupujący pokrywa tylko koszt sprawdzenia samochodu przez stację, który zazwyczaj wynosi 50zł. 

Po tak przeprowadzonych oględzinach mamy dokładnie sprawdzony samochód i znamy jego dokładny stan. Jeśli kupujący nie może być obecny podczas sprawdzania samochodu to ekspert informuje go telefonicznie lub wysyła raporty z oględzin wraz z zdjęciami dzięki czemu  kupujący wie w jakim stanie jest sprawdzany samochód.

 

Czy oględziny samochodu przed zakupem są potrzebne?

 

Kupno samochodu to w większości przypadków bardzo duży wydatek i oczekujemy że będą to dobrze wydane pieniądze.

Czy aby na pewno przeglądając ogłoszenia z samochodami  na różnych serwisach możemy wierzyć że zapewnienia sprzedających o bezwypadkowej przeszłości pojazdu są prawdziwe? Otóż nie!!!

Większość samochodów, które sprawdzałem na zlecenie moich klientów pomimo deklaracji sprzedających że samochód jest bezwypadkowy okazywały się w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone w przeszłości. Prawdopodobnie część sprzedających naprawdę nie wiedziała o wypadkowej historii pojazdu, ale reszta z całą pewnością wiedziała że samochód miał wymienione np. poszycie błotników, naprawiane elementy nadwozia, spawane podłużnice lub wymieniony dach niezgodnie z technologią producenta samochodu.

 

Jak wykonać oględziny samochodu by nie żałować zakupu?

Po pierwsze to zabrać z sobą na miejsce osobę, która nie będzie podchodzić emocjonalnie do oglądanego samochodu, ponieważ jeśli chcemy kupić konkretny pojazd i jesteśmy na niego "napaleni" to często  nie zauważymy szczegółów, które mogą wskazywać że oglądany przez nas samochód był naprawiany po wypadku.

 

Czy sam miernik grubości lakieru pomoże nam ocenić czy dany pojazd był naprawiany? Niestety nie.

Ludzie którzy na co dzień naprawiają samochody po wypadku dobrze wiedzą że każdy może kupić sobie taki miernik i nauczyli się je oszukiwać. Aby mieć 100% pewności co do stanu auta i jego historii, musimy skorzystać z pomocy osób którzy sami od lat naprawiają samochody i znają sposoby oraz technologie jakimi się je naprawia. Ich wiedza i doświadczenie oraz sprzęt do diagnostyki wszystkich sterowników w pojeździe pozwoli wam cieszyć się z udanego zakupu.

Moja firma zajmuję się sprawdzaniem samochodów na terenie województwa Opolskiego, Śląska oraz w sąsiadujących województwach. 

 

Ile kosztuje sprawdzenie samochodu i diagnostyka komputerowa samochodu przed kupnem?

 

Ceny takiej usługi jak sprawdzenie samochodu  może kosztować od 50zł za kontrolę zawieszenia na stacji kontroli pojazdów do kilkuset złotych za profesjonalne oględziny całego pojazdu z możliwością transportu samochodu do klienta.

Na cenę takiej usługi składa się kilka czynników, w naszej firmie koszt oględzin zaczyna się od 200zł jeśli samochód znajduje się w miejscowości siedziby firmy.  W tej cenie jest zawarte szczegółowe sprawdzenie pojazdu pod względem oryginalności powłoki lakierniczej jak i elementów nadwozia, ponieważ posiadamy na wyposażeniu profesjonalny sprzęt do diagnostyki wszystkich sterowników w samochodzie to diagnostyka komputerowa jest zawsze w cenie, bo w dzisiejszych czasach zakup auta bez sprawdzenia błędów jak i parametrów pracy sterowników jest bardzo ryzykowne.

Jazda próbna oczywiście też zawsze wchodzi w skład takich oględzin oraz zawsze zachęcamy, aby zabierać samochód na stację kontroli pojazdów w celu sprawdzenia zawieszenia oraz sprawdzić czy są obecne jakiekolwiek wycieki od spodu samochodu. Taka dodatkowa inspekcja na stacji kontroli to koszt przeważnie 50zł którą pobiera stacja, natomiast nasza firma Auto KRIS Garage nie pobiera żadnej dodatkowej opłaty za tą usługę. Jeśli kupujący jest obecny podczas oględzin to wtedy on płaci, a jeśli kupujący nie może być obecny to wtedy my płacimy stacji kontroli pojazdów i doliczamy tą sumę do ceny usługi.

 

 

Sprawdzenie samochodu Opolskie przez profesjonalną firmę dużo kosztuje.

 

Część klientów uważa że taka usługa sprawdzenia samochodu dużo kosztuje, jednak po uświadomieniu im że średni koszt całkowity, który wynosi około 300-400zł na terenie w którym działamy jest znikomy, ponieważ kupując samochód w 99% zawsze znajdziemy coś co pozwoli bardziej negocjować cenę, więc jest to bardziej inwestycja która na pewno się zwróci niż zbędny koszt. Nawet nie mówiąc o tym że niestety duża część sprawdzanych samochodów to tzw. miny, których nie warto jechać oglądać a co dopiero kupować. W takiej sytuacji poniesiony wydatek na usługę naszej firmy jest niczym w porównaniu do zakupu takiego pojazdu za kilkadziesiąt tysięcy złotych, który nie jest wart połowy tej ceny.

 

 

Sprawdzenie samochodu Tworóg 

Wyświetl dane kontaktowe

Zadzwoń do mnie lub napisz

Zamów sprawdzenie samochodu  Tworóg 

Oględziny samochodu, diagnostyka komputerowa

 

 

Oględziny samochodu, diagnostyka komputerowa

 

Oględziny samochodu, diagnostyka komputerowa

 

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgody i oświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu kontaktu i przedstawienia oferty przez firmę Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa ul. Dworcowa 29/1   44-180 Toszek.

Oświadczam że zapoznałem/łam się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych umieszczoną pod formularzem.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Klauzula informacyjna RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia

o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 

 Administratorem danych osobowych jest Auto KRIS Garage

Krzysztof Szopa ul. Dworcowa 29/1 44-180 Toszek e-mail:

autokrisgarage@gmail.com tel. 607-885-683

Celem zbierania danych takich jak adres e-mail jest tylko i wyłącznie

możliwość kontaktu i przedstawienia oferty za pomocą formularza

kontaktowego na tej stronie oraz ewentualnej wysyłki faktury

na podany adres e-mail podany w formularzu.

 

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych

oraz ich sprostowania,

usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych,

jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

oraz prawo do wniesienia skargi do

organu nadzorczego tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

 

Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą zostać udostępnione odpowiednim organom

kontroli zgodnie z przepisami prawa.

 

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

 

 Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych

do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 

 

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń 607-885-683

Blog

01 października 2021
Firma Auto KRIS Garage Krzysztof Szopa z siedzibą w Toszku, postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaczęła wystawiać certyfikat bezwypadkowości samochodu na zlecenie sprzedającego pojazd, oczywiście tylko wtedy
18 września 2021
Jeśli chcemy zmienić samochód to musimy podejść do sprawy profesjonalnie, ponieważ zakup samochodu to przeważnie duży wydatek i nie może to być nasz błąd. Dlatego jadąc oglądać samochód musimy wziąć